مجله

  • خانه
  • >
  • تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات هارد دیسک
Image

تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات هارد دیسک

منتشر شده با موضوع تعمیر توسط محمد نامدار در 03 اردیبهشت 1398

 

تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات هارد دیسک  از نوع های گوناگون و خاص خود بهره می برد که با توجه به نوع آسیب می توان یکی از راه ها را برای تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات مورد استفاده قرار داد .

 

تعمیرات هارد دیسک و بازیابی اطلاعات از انواع مختلفی می توان استفاده کرد ولی در تمامی موارد بسته به این است که هارد دیسک شما از چه نوعی آسیب دیده و بائث پاک شدن دیتای شما شده است ابتدا باید این امر بررسی شود.

 

نشانه های خراب شدن هارد و پاک شدن اطلاعات

 

https://bazyabi.com

 

نشانه های خراب شدن هارد و پاک شدن اطلاعات انواع مختلفی دارد و راه های شناسایی ساده و پیچیده ای دارد که در مراحل ساده تر می توان شناسایی کرد ولی در موارد پیچیده تر برای شناسایی بهتر است که از افراد متخصص مجرب در بررسی وضعیت هارد قبل از بازیابی اطلاعات استفاده نمود که دچار مشکل نشویم.

 

نشانه های خراب شدن هارد و پاک شدن اطلاعات شامل صدا های ناهنجار هارد یا صدا های غیر طبیعی همانند  صدای کلیک یا صدای تق تق باشد که نشانه آسیب و حرکت غیر عادی هد ها می باشد و یا صدای عجیب مانند سائیده شدن سطح فلزی که نشانه خرابی موتور و یا خراشیدگی سطح پلاترها است بررسی وضعیت هارد قبل از بازیابی بسیار امری حیاتی می باشد .

 

نشانه های خراب شدن هارد و پاک شدن اطلاعات انواع مختلفی دارد و راه های شناسایی ساده و پیچیده ای دارد .

 

بازیابی اطلاعات هارد با استفاده از دانش و تجهیزات روز

 

https://bazyabi.com

 

بازیابی اطلاعات هارد با استفاده از دانش و تجهیزات روز از جمله خدمات تعمیرات هارددیسک است. بازیابی اطلاعات هارد  یک پدیده عمومی است و دلیل آن بسیار واضح است.

 

عموم کاربران گاها از هارد به عنوان یک هارد پرتابل و قابل حمل استفاده می کنند و به همین علت از بین رفتن اطلاعات هارد یا فرمت شدن آن امری اجتناب ناپذیر است.

 

جهت تعمیر هارد به صورت تخصصی و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال یا اینترنال نیاز به یک Clean Room استاندارد و ابزار جراحی و تعویض هد هارد است.

 

این ابزارآلات بسیار دقیق، لازم هستند، اما قطعا کافی نیستند، زیرا به سال ها تجربه در تشخیص ایرادات هارد و همچنین استفاده از شیوه های نوین و از قبل طراحی شده برای بازیابی اطلاعات هارد نیز نیاز است.

 

بازیابی اطلاعات هارد با استفاده از دانش و تجهیزات روز از جمله خدمات تعمیرات هارددیسک است.

 

تعمیر هارد با تکنیک خاص

 

https://bazyabi.com

 

تعمیر هارد با تکنیک خاص و دانش روز و روش های نوین از جمله خدمات بازیابی اطلاعات هارد دیسک است  که در مراکز با کادری مجرب و متخصص انجام میگیرد.

 

تعمیر هارد با تکنیک خاص نیاز به طی فرآیندهایی خاص دارند که برخی از آنها عبارتند از: تست دقیق هارد دیسک ، تعویض هد هارد، تست هارد در کلین روم، تست و بررسی مجدد برد هارد دیسک، ضبط و ذخیره منبع فایل های هارد دیسک بیمار و معیوب (بکاپ گیری)، انتقال هارد دیسک معیوب به کلین روم و در نهایت جراحی هارد دیسک.

 

که تمامی این چنین کار ها باید با دستگاه های خاص مثل PC3000 مورد استفاده قرار داد . تا به دیتا های هارد دسترسی پیدا کرد .

 

تعمیر هارد با تکنیک خاص و دانش روز و روش های نوین از جمله خدمات بازیابی اطلاعات هارد دیسک است  .

 

خدمات تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات

 

https://bazyabi.com

 

خدمات تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات از انواع متنوعی می باشد که شامل تمامی موارد بازیابی هارد دیسک ها مشکل دار ، بد سکتور دار ، سوختن بر های هارد و خرابی سیلندر های هارد و یا فرمت شدن پاک شدن از بین رفتن درایو یا پارتیشن هارد که به صورت فردی یا به وسیله ویروس ها ایجاد حذف اطلاعات هارد شده است .

 

خدمات تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات در مراکز بازیابی هارد انجام میشود زیرا در این مراکز افراد متخصص و مجرب در هرگونه مشکل فعالیت می کنند که با کمک گرفتن از این گونه مراکز ریکاوری بدون ریسک حذف یا از بین رفتن اطلاعات به تمامی داده های از دست رفته هارد یا کول دیسک خود میرسید.

 

خدمات تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات باید مورد اعتماد و مجرب باشد تا از بین رفتن اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید.

 0 نظر

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

آدرس الکترونیکی*
نام*
نظر شما*