مجله

  • خانه
  • >
  • ریکاوری اطلاعات فیلم های Canon
Image

ریکاوری اطلاعات فیلم های Canon

منتشر شده با موضوع بازیابی اطلاعات توسط محمد نامدار در 23 دی 1397

با افزایش روز افزون تکنولوژی های فیلم برداری و عکس برداری و انتقال تکنولوژی از ذخیره اطلاعات بر روی کاغذ به ذخیره اطلاعات بر روی کارت حافظه و هارد امکان ذخیره اطلاعات بیشتر ومشکلات به وجود آمده نیز افزایش چشمگیری داشت.

 

 

دوربین های جدید Canon

 

Canon که یک شرکت ژاپنی و چند ملتی می باشد . شرکت Canon اولین شرکتی بود که دوربین های خود را با لنز های لایکا به بازار عرضه کرد.

 

از تولیدات موفق شرکت Canon:

 

• Canon 80D

• Canon 70D

• Canon 5D 

• Canon 5D Mark II

• Canon 5D Mark 3

• Canon 5D Mark 4

 

 

دوربین کنون

 

 

مشکلات موجود در این فیلم ها 

 

دوربین های Canon به علت بهره برداری از طریقه ذخیره اطلاعات که عمده آنها با فرمتMOV و MP4  می باشد با فرمت های  MOVو MP4 دوربین های دیگر متفاوت می باشد

ساختار یک فیلم که به کمک دوربین Canon فیلم برداری می شود از دو قسمت عمده تشکیل شده است :

 

1. Header

2. Body 

 

 

Header فیلم های Canon

 

هدر فیلم های Canon تشکیل شده است از مختصات نوع دوربین , نوع فرمت و فرم ---- و یکسری فهرستهای کلی از این نوع فیلم.

 

 

Body

 

بادی فیلم های  Canon اصلی ترین قسمت تشکیل شده فیلم می باشد که با آسیب قسمت Body از بعضی از موارد اطلاعات برای همیشه از دست می رود , اما با آسیب Header فیلم امکان بازسازی وجود دارد.

 

تمام نرم افزار های موجود در بازار توانایی ریکاوری این دو قسمت فیلم را نداشته و در بیشتر مواقع این دو قسمت فیلم را به عنوان دو فیلم مجزا بازیابی می شود.

 

 

دوربین کنون

 

 

موارد از دست دادن اطلاعات

 

• فرمت کردن کارت مموری

• حذف و پاک شدن قسمتی از مموری

• از دست رفتن اطلاعات به دلیل خرابی مموری

 

موارد بالا از دلایل عمده خرابی فیلم های Canon می باشد که بعد از بازیابی اطلاعات به هیچ عنوان اطلاعات قابل بازیابی نبوده و مشکلاتی که در پایین توضیح می دهیم رخ می دهد.

 

1. فیلم و ویدئو ها اجرا نمی شود.

2. ویدئو اجرا شده اما با تاخیر زمانی.

3. تصویر و ویدئو منطبق نمی باشد.

4. فیلم ها قطعه قطعه شده می باشد.

5. ویدئو فاقد صدا می باشد.

 

در بعضی از موارد نیز مشاهده شده است که مراکز غیر تخصصی بعد از بازیابی ناقص اطلاعات , اطلاعات را مجددا روی هارد ریکاوری کرده که در این مواقع اطلاعات برای همیشه از بین می رود برای دوربین های غیر از Canon مانند  Sonyو Nikon نیز مشکلات این چنین رخ می دهد اما در وسعت کمتر.

 

کانون بازیابی اطلاعات با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا اولین شرکتی می باشد که پس از , از دست دادن اطلاعات به بهترین و کاملترین نوع ممکن اطلاعات شما را بازیابی می نماید در بعضی از موارد نیز اطلاعات پاک یا فرمت شده است که در این مورد نیز متخصصین کانون بازیابی اطلاعات توانایی بازیابی اطلاعات فیلم های فوق را داشته و اطلاعات شما را با موفقیت نزدیک به %90  بازیابی می کند.

 

 

توصیه ی مهم کانون بازیابی اطلاعات

 

اگر به هر دلیل اطلاعات شما فرمت شد یا تصادفی پاک شد به هیچ عنوان از سپردن مموری های خود به دست افراد غیر متخصص اجتناب کرده و از ریختن مجدد اطلاعات جدا خودداری نمائید که در این صورت اطلاعات شما در اصطلاح اوررایت شده و غیر قابل بازیابی می شود.

 0 نظر

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

آدرس الکترونیکی*
نام*
نظر شما*